Cumle, fľaše,..
Skryť filtreZobraziť filtre
Prvý záznam Predchádzajúci záznam 1 2 Nasledujúci záznam Posledný záznam stránka 1 z 2
17 produktov - zobraziť
3,49 € s DPH
2,91 € bez DPH
Skladom modrá a oranžová farba. Uveďte v poznámke. Viečko pre uchovanie čerstvé potravy  Pre pevnejšie uchopenie sú držadlá taniere protišmykovo upravené  Stabilné protišmykové dno Vysoko kvalitný, nerozbitný materiál Vhodný do mikrovlnnej rúry Zdvihnutý okraj, aby sa deť...
3,00 € s DPH
2,50 € bez DPH
Úzka fľaša vyrobená z bezpečného polypropylénu. Je ľahký, priehľadný, má tvar a má priehľadnú stupnicu. Umožňuje kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Má okrúhlu silikónovú struku s prietokom 3m +. Má objem 120 ml.
3,40 € s DPH
2,83 € bez DPH
BPA free Úzka fľaša vyrobená z bezpečného polypropylénu. Je ľahký, priehľadný, má tvar a má priehľadnú stupnicu. Umožňuje kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Má okrúhlu silikónovú struku s prietokom 12 m +. Má objem 250 ml.
2,79 € s DPH
2,33 € bez DPH
Ľahké, pevné termo balenie vyrobené z odolného materiálu, ktorý sa ľahko udržuje v čistote. Je vhodný na skladovanie horúcich alebo studených tekutín počas cestovania a chôdze - udržuje svoju teplotu až 3 hodiny. Hodí sa do najužších fliaš. Má praktickú rukoväť pre ľahké prenášanie.
3,59 € s DPH
2,99 € bez DPH
Okrúhli silikonový 12+ mesiacov, BPA free Fľaša z úzkeho skla TEDDY FRIEND vyrobená z najkvalitnejšieho skla je bezpečná, ľahká a priehľadná. Umožňuje kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Má okrúhlu silikónovú struku s prietokom 12 m +. Má objem 240 ml.

Prvý záznam Predchádzajúci záznam 1 2 Nasledujúci záznam Posledný záznam stránka 1 z 2
17 produktov - zobraziť