Je Tatraglobal otvorený?

Na základe opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a vlády Slovenskej republiky ostáva Tatraglobal naďalej otvorený.
Predajný sklad na Hraničnej 13 v Poprade poskytuje do odvolania predaj iba pre veľkoobchod a firmy. Maloobchodný predaj poskytujeme v našej predajni v OC Limba na Komenského ul.

 

Aké sú momentálne otváracie hodiny?

Aktuálne otváracie hodiny veľkoobchodného predaja na Hraničnej 13 v Poprade sú 

Pondelok - Piatok 8.00 - 12.00 a 12.30 - 15.30hod. 

Maloobchodná predajňa na ul. Komenského má otvorené 

Pondelok - Piatok 9.00 - 15.00hod, Sobota 9.00 - 12.00hod.

V čase od 9:00 do 11:00 má predajňa počas pracovných dní otvorené iba pre seniorov nad 65 rokov.

Pred návštevou si prosím, vždy skontrolujte otváracie hodiny na našej webovej stránke.

 

Ako sa chrániť pri nákupe?

Počas nákupu je potrebné, aby mal každý zákazník zabezpečenú ochranu tváre v podobe rúška, resp. šál, šatka a pod., ktorý chráni ústa a nos. Zároveň Vás prosíme, aby ste dodržiavali dostatočný bezpečnostný odstup, min. 2 metre a pokiaľ je to možné.

 

Je nakupovanie bezpečné?

Všetci naši zamestnanci majú rúška a rukavice, aby chránili ako seba tak aj zákazníkov. Priestory našich predajní vrátane všetkých podláh, košíkov, vozíkov, kľučiek, odkladacích priestorov a pod. pravidelne viackrát každý deň čistíme a dezinfikujeme, aby ste u nás mohli aj naďalej bezpečne nakupovať. Predajne pravidelne vetráme.

 

Sú nejaké obmedzenia počas nakupovania?

Vstup a pobyt v predajni je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka, atď.). Maximálny počet zákazníkov v predajni môže byť naraz v jednom okamihu maximálne 1 na 25m2 predajnej plochy, o ich počte sa dozviete na dverách každej našej prevádzky. Poprosíme o dodržovanie vzdialenosti medzi zákazníkmi minimálne 2 metre ako počas nakupovania tak aj počas státia v rade pri pokladnici. Pred vstupom do predajne musí zákazník použiť dezinfekciu na ruky ale jednorázové rukavice.

 

Máte vyhradený čas nákupu pre seniorov?

V predajni na Komenského ul.  každý pracovný deň od 09:00 hod do 11:00 hod, je vyhradený čas iba pre nákup seniorov, teda osoby staršie ako 65 rokov. Mimo tento čas je zakázaný vstup pre osoby staršie ako 65 rokov. Zároveň žiadame osoby mladšie ako 65 rokov, aby navštevovali naše predajne len pred alebo po uvedenom čase počas otváracích hodín. Ďakujeme za dodržiavanie tohto pravidla.


Môže personál požiadať zákazníka, ktorý nemá dostatočnú ochranu tváre alebo má príznaky ochorenia, aby opustil predajňu?

Z dôvodu ochrany zdravia ostatných zákazníkov a nášho personálu môže byť takýto zákazník vykázaný a upozornený na odchod z priestorov predajne.

 

Je možné objednať si tovar aj domov?

Momentálne nie je možné objednať tovar domov pre maloobchod. Pripravujeme však náš eshop od jeho spustenia bude možnosť objednania a doručenia priamo k Vám aj pre bežných klientov.
Sledujte naše stránky a čoskoro sa dozviete viac.

 

V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte mailom: info@tatraglobal.sk