Je Tatraglobal otvorený? - momentálne bez obmedzení

Na základe opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a vlády Slovenskej republiky ostáva Tatraglobal naďalej otvorený.
Predajný sklad na Hraničnej 13 v Poprade poskytuje do odvolania predaj iba pre veľkoobchod a firmy. Maloobchodný predaj poskytujeme v našej predajni v OC Limba na Komenského ul.

 

Aké sú momentálne otváracie hodiny?

Aktuálne otváracie hodiny veľkoobchodného predaja na Hraničnej 13 v Poprade sú 

Pondelok - Piatok 8.00 - 12.00 a 12.30 - 16.00hod. 

Maloobchodná predajňa na ul. Komenského má otvorené 

Pondelok - Piatok 8.30 - 16.00hod, Sobota 9.00 - 12.00hod.

Pred návštevou si prosím, vždy skontrolujte otváracie hodiny na našej webovej stránke.

 

Ako sa chrániť pri nákupe?

Počas nákupu je potrebné, aby mal každý zákazník zabezpečenú ochranu tváre v podobe rúška, resp. šál, šatka a pod., ktorý chráni ústa a nos. Zároveň Vás prosíme, aby ste dodržiavali dostatočný bezpečnostný odstup, min. 2 metre a pokiaľ je to možné.

 

Je nakupovanie bezpečné?

Všetci naši zamestnanci majú rúška a rukavice, aby chránili ako seba tak aj zákazníkov. Priestory našich predajní vrátane všetkých podláh, košíkov, vozíkov, kľučiek, odkladacích priestorov a pod. pravidelne viackrát každý deň čistíme a dezinfikujeme, aby ste u nás mohli aj naďalej bezpečne nakupovať. Predajne pravidelne vetráme.

 

Sú nejaké obmedzenia počas nakupovania?

Vstup a pobyt v predajni je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka, atď.). Maximálny počet zákazníkov v predajni môže byť naraz v jednom okamihu maximálne 1 na 10m2 predajnej plochy, o ich počte sa dozviete na dverách každej našej prevádzky. Poprosíme o dodržovanie vzdialenosti medzi zákazníkmi minimálne 2 metre ako počas nakupovania tak aj počas státia v rade pri pokladnici. Pred vstupom do predajne musí zákazník použiť dezinfekciu na ruky alebo jednorázové rukavice.

 

Môže personál požiadať zákazníka, ktorý nemá dostatočnú ochranu tváre alebo má príznaky ochorenia, aby opustil predajňu?

Z dôvodu ochrany zdravia ostatných zákazníkov a nášho personálu môže byť takýto zákazník vykázaný a upozornený na odchod z priestorov predajne.

 

Je možné objednať si tovar aj domov?

Áno tovar si môžete objednať domov cez náš eshop www.tatraglobal.sk. V Poprade robíme rozvos a v rámci celhého Slovenska prostredníctvom Pošty alebo DPD.

 

V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte mailom: info@tatraglobal.sk